1. Anasayfa
  2. Blog

Gaziantep İçkili Lokanta En İyisi Hangisi


Gaziantep içkili lokanta alanında en iyisi Ney Restaurant olarak bilinmektedir. Ney Restaurant Osmangazi mah.Akdulkadir Yüksel blv.112/1, Şehitkamil adresinde Primall AVM’ye çok yakın bir konumda bulunmaktadır. İnsanlar aileleriyle yada arkadaşlarıyla içkili restaurant aradığında en çok burayı tercih etmektedir.

Gastronomi şehri olan Gazi şehirde bir çok lokanta bulunmaktadır. Bu lokantalarda genellikle et keyfi üzerinde çok çeşitli lezzetler ortaya çıkmaktadır. İşinin ehli ustalar eti işleyerek müşterinin önüne en iyi şekilde sunmaya çalışmaktadır. İşte bu noktada Gaziantep içkili lokanta konusunda en iyi mekanın hangisi olduğu araştırılmaktadır. Bu ilde yaşayan bir çok insanın bildiği üzere Ney Restaurant içkili lokantalar arasında önder pozisyondadır.

Daha İyisini Bulmak Çok Zor !

Hem konumu hem lezzeti açısından değerlendirme yapıldığında ideal olan bu lokanta her gün yüzlerce müşterisini mutlu şekilde ağırlamaktadır. 2017 yılında kurulmuş olan bu mekan yeşillikler arasında adeta huzur yuvası gibidir. Bahçesinde yaklaşık 100 adet masayı ağaç gölgesi altında bulabilirsiniz. Ney Restaurant bahçesinde tercih edenler için Yeni Nesil Restaurant bulunmaktadır.

İnsanlar sakin bir içkili lokanta aradığında ilk olarak burayı tercih ediyor. Şehrin göbeğinde ama sakin konumu ile gün içinde dahi uğrayabileceğiniz bir mekandır. İş görüşmelerinde ve özel gün sürprizlerinizde değerlendireceğiniz en ideal içkili lokanta olarak düşünebilirsiniz. Mutlu günlerinizde ve kendinizi ödüllendirmek istediğiniz özel günlerde de bu alanda daha iyisini bulmak çok zor olacaktır.

Gaziantep İçkili Lokanta

En İyi Masalara Rezervasyon Yaptırmayı Unutmayın

Ney Restaurant hem açık alandan hem kapalı alandan oluşmaktadır. Özellikle yaz aylarında bahçe tarafında aileler için özel alanlar oluşturulmuştur. Yine bahçesinde kocaman bir park ile çocuk oyun alanı bulunmaktadır. Gaziantep içkili mekanlar arasında ailenizle gideceğiniz en iyi yerlerden bir tanesidir. Sakin ve huzurlu masanızda ailenizle vakit geçirirken çocuklarınızda bu parkta oyun oynayabilir.

Kapalı alan bölümünde de yakın zamanda kreş görevlisi gözetiminde büyük bir oyun alanı oluşturulmuştur. Böylece sizler Gaziantep içkili lokanta keyfini çıkarırken çocuklarınız oyun oynayarak size bu keyfi yaşamanıza müsaade verecektir. Kreş görevlisi ablamız çocuklarınızı hem güvende oynatacak hem de sizin rahatsız olmanızın önüne geçecektir. Ayrıca Gaziantep Alkollü Meyhane arayışı olanlar da bu mekanda fazlasıyla istifade edebilirler.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir