1. Anasayfa
  2. Blog

Gaziantep'te Alkollü Meyhane Var mı ?


 

Gaziantep alkollü meyhane alanında güzel mekanlara sahip bir ildir. Yemeklerimiz kadar alkol sofralarımız da meşhurdur. Bir birinden harika mezeler, yöresel yemekler, en güzel mangal keyfi rakı masalarımızda vazgeçemediklerimizdir.

Hele bir de gittiğiniz mekan Gaziantep’in yerel lezzetlerini sizlere sunuyor ise tam bir yöresel keyif ortamı oluşacaktır. Gaziantep Ney Restaurant tam da bu ihtiyaçlarınıza karşılık verecek niteliktedir. Mutfağında en iyi ustaları çalıştıran Ney Restaurant hem tat hem görsel açıdan müşterilerine en iyi sunumu yapmaktadır.

Gaziantep Alkollü Meyhane

Her Gece Canlı Müzik Eşliğinde Rakı Masaları

Haftanın tüm günü canlı müzik ya da fasıl eşliğinde eğlenebilirsiniz. En güzel mezeler, harika yemekler ve muhteşem içki sunumları ile canlı müziğin keyfine varabilirsiniz. Canlı müzik sunumu veren en iyi ekipleri Ney Restaurant içinde görebilirsiniz. İçki masalarına yakışacak en iyi müzikleri bizlerle yaşayacaksınız.

İlin en köklü ve iddaalı ekibine sahip olduğumuzu düşünüyoruz. Bu sektörde uzun yıllardır var olduğumuz için siz değerli müşterilerimize en iyi hizmeti vermek için özen gösteriyoruz. Gaziantep alkollü meyhane alanında en canlı müzik ve fasıl eğlencesini de bu yüzden önemsiyoruz.

Canlı müzik eşliğinde söylenen türkülerimiz sizlerin istekleriyle birleşerek çok daha etkili olmaktadır. Repertuarı oldukça geniş olan müzisyenlerimizden dilediğiniz parçayı isteyebiliyorsunuz. Hareketli türkülerde dilerseniz oynayabiliyorsunuz.

Alkollü Meyhane Kültürünü Ney Restaurant ile Yaşayın

İşletmemizin girişinde tüm mutfak ürünlerini kendiniz görerek de seçebilirsiniz. Ayrıca Gaziantep alkollü meyhane kültüründe olması gereken tüm unsurları sizler için bir araya getirdik. Ek olarak en seçkin meze çeşitlerinden çok geniş ızgara menülerine kadar her şeyi sizler adına düşündük.

Lahmacun, patlıcan kebabı, ciğer, kuşbaşı, alinazik ve aklınıza gelebilecek tüm menüleri listemize ekledik. Ayrıca meze çeşitlerinde ise acılı ve acısız tüm kulvarlara girmeye çalıştık. Sonuç olarak lezzet kuralı çerçevesinde çok çeşitli mezeleri sizlerin beğenisine sunuyoruz.

Alkol temini konusunda ise en iyi firmalarla iş birliği içerisindeyiz. Çünkü sağlığınızı her şeyden daha çok önemsiyoruz. En özel gecelerinizde, iş toplantılarınızda ve keyif almak istediğiniz akşamlarda tüm müşterilerimizi Gaziantep Ney Restaurant’a beklemekteyiz. Web sitemizde yer alan telefon numarasından iletişim kurarak rezervasyon yaptırmayı unutmayınız.

 

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir