1. Anasayfa
  2. Blog

Gaziantep İçkili Mekanlar Nerelerde Var


Gaziantep içkili mekanlar anlamında seçeneği çok fazla bir ildir. Lezzet şehri Gaziantep’te içkili mekan deyince ilk akla gelen seçenek Ney Restaurant olduğunu söyleyebiliriz. Çünkü şık ve doğal bahçesi, harika yemekleri, özenle hazırlanmış mezeleriyle sizleri karşılıyorlar.

Mekanın ana kapı girişinde otopark görevlileri sizleri güler yüzle karşılıyor. Arabanızı park etme derdiyle uğraşmıyorsunuz. Siz araba ile mekanın önüne gelip arabadan iniyorsunuz. Otopark görevlisi aracınızı hem park ediyor hem de güvenliğini sağlıyor.

Daha sonra mekanın içine girerken sizi karşılamalar başlıyor. Yılların eskitemediği şef garson abiler size masanıza kadar eşlik ediyor. Önden hazırlanmış masalarınıza sizi oturttuktan sonra tüm meze çeşitleri numunelerini beğenilerinize sunuyorlar. Siz dilediğiniz seçip onlara söylüyorsunuz. Onlar da adisyona yazıyorlar ve mutfaktaki ustalara iletiyorlar.

Meze numuneleri derken öyle basit mezeler olduğunu düşünmeyin. Özellikle Gaziantep yöresel mezelerinin en çok bilinenlerini görüyorsunuz. Zamanın eskitemediği ve herkesin bilemediği tatları meze haline getirmişler. Her biri tek başına öğünlük olacak iddaalı lezzetleri karşınızda buluyorsunuz.

Gaziantep İçkili Mekanlar Arayışına Artık Son

Meze konseptinden bahsettikten sonra yemeklerine geçecek olursak Gaziantep’teki en iyi et lokantaları ile yarışacak düzeyde olduğunu söyleyebiliriz. Tüm ızgara çeşitleri, fırın yemekleri, lahmacun, patlıcan kebabı, Kilis tava, domatesli kebap ve daha saymadığımız onlarca ızgara çeşidini bu masada bulabilirsiniz.

Gaziantep içkili mekanlar listesine Ney Restaurant mekanımızın ilk sıraya oturmasının en temel sebeplerinden biri de etinin çok lezzetli olmasından dolayıdır. İçki masalarının en çok ihtiyaç duyduğu şey et olmaktadır. Gaziantep ise il olarak ete düşkünlüğü ile biliniyor. Sonuç olarak rakı masalarınızda harika bir et lezzetini bulacaksınız. Böylece Gaziantep içkili mekanlar arayışına artık son vereceksiniz.

Gaziantep İçkili Mekanlar

Meze ve etin haricinde dilediğiniz ürünü garsonlardan isteyebilirsiniz. Hatta önden telefonla ulaştığınız taktirde ulaşılması en zor lezzetleri bile sipariş edebilirsiniz. Bazen içkili iş yemeklerinde çok özel siparişler verilebiliyor. Ney Restaurant toplantı sonrasında  hem eğlence amaçlı hem de lezzet alma amaçlı tercih ediliyor. Ayrıca Gaziantep Alkollü Meyhane alanında da lider durumdadır.

Gaziantep içkili mekanlar alanında çok yönlü olmasıyla biliniyor. Balık lokantaları Gaziantep ilinde çok tercih edilmiyor. Bu sebeple kaliteli balık restaurant bulmakta zorlanabilirsiniz. Fakat et alanında mahir olan Gaziantep ili için Ney Restaurant en iyi seçenektir.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir