1. Anasayfa
  2. Hakkımızda

Hakkımızda


Gaziantep’in en iyi alkollü meyhane mekanı ile tanışmaya hazır mısınız? Siz değerli misafirlerimize güzel şehrimiz Gaziantep’in birbirinden harika lezzetlerini sunmak için buradayız. Ney Restaurant olarak, Gaziantep’in en iyi içkili mekanı olan meyhanemizde sizi ve sevdiklerinizi ağırlamaktan büyük mutluluk duyarız. Mekanımıza geldiğinizde; ana yemeklerimizden, mezelerimizden, “sıcak, soğuk ve alkollü içecek” seçeneklerimizden ziyadesiyle memnun kalacaksınız. Ayrıca sizlere sunduğumuz canlı müzik ve benzeri etkinlikler sayesinde de oldukça kaliteli vakitler geçirmenize öncülük edeceğiz. Hakkımızda sayfasında bunu bilmenizi isteriz.

Hakkımızda

Türkiye’nin gastronomi başkenti olan Gaziantep ilimizde 2017 yılından bu yana hizmet vermekteyiz. Şehrin merkezi bir konumunda yer almakla birlikte, gerek yerli halkımız ve gerekse de şehir dışından gelen tüm misafirlerimizi en iyi şekilde ağırlamaktayız. Şehrimizin yüzlerce yıldır var olan meyhane kültürünü günümüze en uyarlı şekilde yansıtmakta ve yüzde yüz müşteri memnuniyeti ile faaliyet göstermekteyiz. Gaziantep’in en iyi alkollü meyhane mekanı olan Ney Restaurant, sizleri bekliyor. Sonuç olarak Restaurant Hakkımızda sayfasında hizmetlerimizi ve bizleri özet olarak belirttik.

Ney Restaurant Özellikleri

Ney Restaurant yeşil alan içinde oluşturduğumuz nezih bir mekandır. Sizlere hizmet vermek adına her detayı ayrıntılı olarak düşündük. En iyi ustaları bir araya getirdiğimiz mutfağımız bütün sertifikalarını başarıyla almıştır. Hijyen konusunda sürekli denetimlerimiz yapılmaktadır. Menümüzde Gaziantep yerel mutfağı ve tüm dünya lezzetlerine yer vererek ihtiyaçlarınıza karşılık vermeye çalıştık.

Çocuk oyun alanında alanında uzman personel çalıştırmaktayız. Ayrıca çocuklarınız için sizin takip edebileceğiniz mesafede bir oyun alanı oluşturduk. Siz lezzetlerimizin ve alkolün tadına bakarken çocuklarınız oyun ablamız ile güvende olacak. Bu sayede hem çocuklarınız eğlenecek hem de siz keyifli bir gün geçireceksiniz.

Otopark oto yıkama bölümünde ise rahatlıkla araçlarınızı bırakacağınız alanımız mevcuttur. Ayrıca valelerimiz araçlarınızı alıp sizin adınıza park etmektedir. Böylece siz keyifli bir gün geçirirken dilerseniz oto yıkama bölümünde araçlarınıza iç dış yıkama yapılıyor. Eğlenceniz bittiğinde aracınızın en temiz haliyle karşılaşıyorsunuz.

Yeni nesil meyhane ve canlı müzik konusunda en iyi müzik gruplarıyla çalışmaktayız. Alkol eşliğinde fasıl müzik ve en seçkin türkülerimizi usta müzisyenlerden dinleyebilirsiniz. Ayrıca canlı müzik haftanın her günü verilmektedir.